چطور شبکه عصبی مصنوعی خودمان را بسازیم

این کتاب درباره آموزش آسان شبکه های عصبی است. به صورتی که هر کس باخواندن آن بتواند مفاهیم اصلی استفاده شده در شبکه های عصبی مصنوعی را درک کند، آنها را به کار گیرد و با اندکی تلاش شبکه عصبی مورد نیاز خود را بسازد


فهرست مطالب

برنامه نویسی بینایی ماشین با پایتون

اگر شما دانش ابتدایی از تئوری های مقدماتی و الگوریتم های اولیه بینایی ماشین دارید، این کتاب برای شروع بسیار مناسب شماست. شما تکنیک هایی برای شناسایی اشیاء را خواهید آموخت. روش های باز سازی سه بعدی و تصویر سازی استریو و واقعیت افزوده را خواهید دید. همچنین برنامه های دیگر بینایی ماشین که تماما به زبان پایتون نوشته شده اند را با مثال هایی واضح خواهید آموخت.

طبیعت و کد

دنیای اطراف ما با قوانین پیچیده اش به سرعت در حال حرکت و تغییر است. ما سالهای زیادی از آغاز زندگیمان را برای فهمیدن و درک محیط اطرافمان از طریق تعامل با آن و استفاده از حواس خدادادی مان می گذرانیم. ما توقع داریم که دنیای فیزیکی اطراف ما با قوانین ثابتی که در حافظه ادراکی مان داریم عمل کند. برای مثال اگر ما یک سنگ را رها کنیم بر اساس قوانین گرانش بیفتند. اگر طوفانی به پا شود اجسام سبک تر بیشتر تکان بخورند و زودتر به هوا بلند شوند.

کتاب برنامه نویسی هوش جمعی

این کتاب به شما نشان می دهد چطور می توانید برنامه های وب ۲ هوشمند بسازید.

برنامه هایی که در بردارنده حجم زیادی از اطلاعاتی است که توسط برنامه های اجتماعی در وب ایجاد شده است.

با الگوریتم های پیشرفته موجود در این کتاب، شما می توانید برنامه های هوشمندی بنویسید که به مجموعه داده های دسته بندی شده جالبی از سایر وب سایت ها دسترسی داشته باشید، داده های کاربران را در برنامه خودتان جمع آوری کنید و این داده ها را آنالیز کنید و بفهمید

تجربه خرید یخچال فریزر ساید اسنوا مدل گالری

یخچال فریزر قبلی ما فروزان بود.

از این مدل ها که فریزر پایین هستش یخچال بالا.

بعد اینکه هشت سال ازش استفاده کردیم خانمم به نظرش میرسید که یک یخچال فریزر جدید بگیریم که هم جا دار تر باشه و هم اینکه یخساز داشته باشه.

قبل از عید به محض اینکه پول دستمون رسید شروع کردیم گشتن تو بازار.

از اونجایی که دوست داشتم جنس ایرانی بخرم تمرکزم رو گذاشتم رو محصولات ایرانی و گفتم یک خوب ایرانیش رو میگیریم. خانمم هم مخالفتی نکرد با این موضوع و همراه بود.

فارسی

ارتش تاریکی چیست

همه تو ذهنم این سوال بود که این همه توهین تو فضای مجازی به اعتقادات از کجا میاد

همه جا هست و خیلی جاها شنیده میشه

چطور تو لحظه این همه توهین به شهاب حسینی اتفاق میفته اونم به خاطر ابزار ارادت به امام حسین یا امام زمان و...

تا وقتی این کلیپ رو دیدم

فارسی