You are here

طبیعت و کد

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in book_next() (line 811 of /home/molavy/public_html/modules/book/book.module).

دنیای اطراف ما با قوانین پیچیده اش به سرعت در حال حرکت و تغییر است. ما سالهای زیادی از آغاز زندگیمان را برای فهمیدن و درک محیط اطرافمان از طریق تعامل با آن و استفاده از حواس خدادادی مان می گذرانیم. ما توقع داریم که دنیای فیزیکی اطراف ما با قوانین ثابتی که در حافظه ادراکی مان داریم عمل کند. برای مثال اگر ما یک سنگ را رها کنیم بر اساس قوانین گرانش بیفتند. اگر طوفانی به پا شود اجسام سبک تر بیشتر تکان بخورند و زودتر به هوا بلند شوند. می خواهیم بر روی فهم و شبیه سازی و انتقال حرکت اجزا از دنیای واقعی به دنیای مجازی تمرکز کنیم. می خواهیم تجربیاتمان در دنیای واقعی را به صورت قابل قبولی در دنیای مجازی به نمایش بگذاریم.

در این کتاب ما از زبان برنامه نویسی processing استفاده می می کنیم.نحو این زبان بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی نحوه کد زدن در آن را یاد خواهید گرفت. همچنین مفاهیم معرفی شده در کتاب به زبان خواستی وابسته نیست و شما می توانید آنرا در اکثر زبان ها مانند  ++c و پایتون و جاوا پیاده سازی کنید.

منبع: کتاب Nature of Code  نوشته Daniel Shiffman

Add new comment

انیمیشن پیام راشل کوری